کافه سفر

کافه سفر

گروه جهـانگـردی و مهـاجـرتی

جستجو
Close this search box.

کافه سفر

لیست ویزا و اقامت‌های قابل اجرا در گروه مهاجرتی کافه سفر

در این بخش از سایت می‌توانید لیست کاملی از کلیه ویزاهایی که توسط کارشناسان تیم مهاجرتی کافه سفر،
قابل اخذ و اجرا می‌باشند را مشاهده نموده و اطلاعات و مطالب مورد نیاز خود را از آنها استخراج نمائید…

ویزای توریستی ایتالیا

کشور مورد نظر:   ایتالیا

مدت اجرا:   حداقل 15 روز

نوع ویزا:   ویزای توریستی

ویزای توریستی ژاپن

کشور مورد نظر:   ژاپن

مدت اجرا:   بین 5 تا 10 روز کاری

نوع ویزا:   ویزای توریستی

ویزای توریستی سوئیس

کشور مورد نظر:   سوئیس

مدت اجرا:   بین 1 تا 2 ماه

نوع ویزا:   ویزای توریستی

ویزای حوزه شینگن

کشور مورد نظر:   حوزه شینگن

مدت اجرا:   بین 1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای توریستی

ویزای توریستی استرالیا

کشور مورد نظر:   استرالیا

مدت اجرا:   حداکثر 37 روز

نوع ویزا:   ویزای توریستی

ویزای توریستی انگلستان

کشور مورد نظر:   انگلیس

مدت اجرا:   حداقل 15 روز

نوع ویزا:   ویزای توریستی

ویزای تحصیلی پرتغال

کشور مورد نظر:   پرتغال

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی فرانسه

کشور مورد نظر:   فرانسه

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی سوئد

کشور مورد نظر:   سوئد

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی آلمان

کشور مورد نظر:   آلمان

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی ترکیه

کشور مورد نظر:   ترکیه

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی انگلیس

کشور مورد نظر:   انگلستان

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی (دانش‌آموزی) کانادا

کشور مورد نظر:   کانادا

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی (دانشجویی) کانادا

کشور مورد نظر:   کانادا

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای تحصیلی

ویزای توریستی کانادا

کشور مورد نظر:   کانادا

مدت اجرا:   1 تا 3 ماه

نوع ویزا:   ویزای توریستی

اگر به دنبال درخواست ویزای و یا اقامت در کشور خارجی هستید، می‌توانید با یک کارشناس امور مهاجرتی یا کارشناس ویزا مشورت کنید. آنها می‌توانند به شما در فرآیند درخواست کمک کنند، راهنمایی در مورد مدارک مورد نیاز ارائه دهند و شما را برای هر گونه مصاحبه یا قرار ملاقات آماده کنند. علاوه بر این، کافه سفر با ارائه خدمات ترجمه و… ، کلیه پشتیبانی های لازم برای سفر شما را تأمین خواهد کرد. همچنین لازم است بدانید که خدمات موجود ممکن است بر اساس کشور و نیازهای خاص ویزای یا اقامت شما متفاوت باشد.

اخذ اقامت

دریافت اقامت کانادا، اروپا، شینگن و دریافت تابعیت دومینیکا و...

اخذ ویزا

دریافت ویزای اروپا و حوزه شنگن، کانادا، استرالیا، انگلیس و...

پیکاپ

پیکاپ بیش از 40.000 پاسپورت در سال با پروازهای منظم

وقت سفارت

دریافت وقت سفارت کشورهای آمریکا، انگلیس، استرالیا و…

پذیرش تحصیلی

دریافت پذیرش تحصیلی از معتبرترین دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی دنیا

جاب آفر

دریافت ویزای کار از طریق موقعیت شغلی در شرکت‌های معتبر

ویزا

به طور معمول، زمانی که قصد سفر موقتی و یا مهاجرت به کشوری دیگر را دارید، باید از طریق سفارت و کنسولگری برای مجوز ورود و یا همان گرفتن ویزا اقدام کنید. فرقی نمی کند که قصد از سفر شما، تحصیلی، کاری، توریستی، خانوادگی و یا هر چیز دیگری باشد، چون در هر حال نیاز به اخذ ویزا پیش از حضور در کشور مورد نظر خواهید داشت.

گرفتن ویزا

شما این امکان را دارید تا به صورت شخصی برای رزرو وقت سفارت و گرفتن ویزا کشورها اقدام کرده و یا از خدمات تخصصی و تجارب سایت مهاجرتی کافه سفر در این زمینه استفاده کنید. در حال حاضر، فهرست خدمات ویزای قابل ارائه در شرکت کافه سفر شامل انواع ویزا زیر می شود:

ویزای کشورهای حوزه شنگن

توافق نامه شنگن بین 26 کشور اروپایی این حوزه یعنی اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین بسته شده و به دارنده ویزا شینگن این اجازه را می دهد تا بدون نیاز به گرفتن ویزا مجدد، آزادانه به کشورهای این حوزه سفر کنند.

اگر برای گشت و گذار، بازدید از خانواده و دوستان و یا شرکت در یک رویداد قصد گرفتن ویزا شینگن را دارید و یا به دنبال مهاجرت کاری و یا تحصیلی هستید، در هر حالتی، شرکت مهاجرتی کافه سفر خدمات تخصصی رزرو وقت برای سفارت، آماده سازی مدارک و خدمات انواع ویزای کوتاه مدت و بلند مدت شینگن را با بهترین کیفیت به شما ارائه می دهد.

ویزای کشور سوئیس

اگر تمایل دارید وقت سفارت رزرو کنید و اخذ ویزای توریستی کشور زیبای سوئیس را از داخل ایران انجام دهید، می توانید اجرا و انجام تمامی امور گرفتن وقت برای سفارت شینگن، ترجمه و آماده سازی مدارک سفر و ارسال درخواست اخذ ویزا شنگن سوئیس را به کارشناسان ما در سایت کافه سفر بسپارید.

شما میتوانید با دریافت برچسب ویزای مولتی سوئیس، تا پایان اعتبار ویزا به سایر کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کنید.

ویزای کشور سوئد

یکی دیگر از انواع ویزا شنگن، ویزا کشور سوئد است که به دو صورت ویزا کوتاه مدت توریستی و یا ویزای تحصیلی اخذ می شود. معمولاً اعتبار ویزا توریستی سوئد حداکثر 90 روزه بوده و نیازمند دعوت نامه معتبر از طرف دوستان و یا اقوام ساکن در کشور سوئد است.

این در حالی است که اگر مایل به اخذ ویزا تحصیلی سوئد باشید، باید با استفاده از نامه پذیرش تحصیلی دانشگاه های این کشور برای دریافت ویزا تحصیلی و مهاجرت تحصیلی به سوئد اقدام کنید.

چه تمایل به اخذ ویزا توریستی سوئد و یا ویزا تحصیلی این کشور را داشته باشید، در هر دو صورت، کارشناسان ما تمامی خدمات تخصصی ویزا سوئد را از صفر تا صد به شما ارائه داده و برایتان انجام می دهند.

ویزای کشور انگلیس

کشور انگلیس یکی دیگر از نقاط محبوبی در دنیا است که مورد توجه متقاضیان ایرانی قرار گرفته و افراد زیادی برای اهداف توریستی، تحصیلی و یا کاری قصد دریافت ویزای انگلیس را دارند.

معمولاً روند اخذ هر یک از انواع ویزای انگلیس نسبت به ویزای شنگن سخت تر و زمان بر تر بوده و نیازمند توجه و دقت بیشتری است. اما شما می توانید از خدمات سایت مهاجرتی کافه سفر برای انجام تمامی امور مرتبط با ویزای انگلیس از جمله گرفتن وقت سفارت، انجام انگشت نگاری و عکس بیومتریک، آماده سازی و ترجمه کلیه مدارک، ایجاد حساب کاربری و ارسال درخواست ویزا و موارد این چنینی استفاده نمایید.

ویزای کشور کانادا

کانادا یکی از مطرح ترین کشورهای مهاجرپذیر قاره آمریکای شمالی است که با داشتن جمعیت تقریبی 38 میلیون نفری، دومین کشور پهناور دنیا محسوب می شود.

اگر تمایل دارید ویزا توریستی مولتی 5 ساله کانادا را داشته باشید، اگر قصد دارید تا در دوره های بلند مدت دانشگاهی به ادامه تحصیل در کشور زیبای کانادا بپردازید، یا اینکه به دنبال اخذ ویزای کار، ویزای کارآفرینی و یا اسپانسرشیپ کانادا و اقامت دائم این کشور پیشرفته و زیبا هستید، انواع خدمات تخصصی مهاجرتی و اخذ ویزا کانادا توسط شرکت کافه سفر به شما عزیزان ارائه می گردد.

شما همچنین می توانید سایر خدمات ویزای کانادا از جمله سوپر ویزای کانادا و تبدیل ویزا توریستی به تحصیلی کانادا را نزد کارشناسان ما در گروه مهاجرتی کافه سفر انجام دهید.

ویزای کشور ژاپن

اگر می خواهید برای مدت زمان کوتاهی به گشت و گذار در کشور خورشید و شکوفه های گیلاس یعنی ژاپن بپردازید، باید حتماً برای ورود به این کشور زیبا اقدام به دریافت ویزای توریستی ژاپن کنید. عموماً ویزا ژاپن به صورت الکترونیکی صادر می شود و نیازی به حضور فیزیکی متقاضی در محل کارگزاری و سفارت ژاپن نیست.

به طور معمول اعتبار ویزا توریستی ژاپن بین 7 تا 14 روز است و نمی توان از داخل این کشور برای تمدید آن اقدام کرد.

شما این امکان را دارید تا تمامی مراحل وقت برای سفارت، آماده سازی انواع مدارک هویتی و مالی و درخواست گرفتن ویزا ژاپن را از طریق کارشناسان شرکت مهاجرتی کافه سفر انجام دهید.

ویزای کشور استرالیا

یکی دیگر از کشورهای محبوب متقاضیان ایرانی برای مسافرت، کشور پیشرفته و زیبای استرالیا در قاره اقیانوسیه است که برای حضور در آن باید یکی از انواع ویزا استرالیا را دریافت نمایید.

شما می توانید با استفاده از خدمات سایت مهاجرتی کافه سفر، نسبت به نیاز خود برای هر یک از انواع متداول ویزا استرالیا از جمله ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای 188 (کارآفرینی و سرمایه گذاری) و یا ویزای کار 189 استرالیا اقدام نمایید.

کارشناسان مجرب کافه سفر در تمامی مراحل گرفتن وقت برای سفارت، آماده سازی و ترجمه مدارک تا درخواست گرفتن ویزا استرالیا، انگشت نگاری و مصاحبه همراه شما بوده و راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهند.

تنها کافیست تا برحسب نیاز خود از مشاوره کافه سفر استفاده کنید تا بهترین گزینه ها برای گرفتن ویزا در اختیار شما قرار داده شود.